top of page

szkolenia

fotografia Bajkowa
ciążowa, dziecięca, kobieca

W Angelika Martko Photography oferujemy dwa typy szkoleń z fotografii w stylu bajkowym: online oraz indywidualne 1:1. Podczas obu tych szkoleń, dzielę się swoją wiedzą, którą zdobyłam przez ostatnie 10 lat. Poznasz moje sekrety bajkowej obróbki zdjęć, które pomogą Ci stworzyć własne, unikalne obrazy pełne magii i czaru. Dowiesz się, jak manipulować światłem, kolorami i teksturami, aby Twoje zdjęcia wyglądały jak z innej epoki. Nauczysz się również, jak skutecznie korzystać z różnych narzędzi edycji, aby osiągnąć pożądany efekt. Celem tych szkoleń jest nie tylko nauczenie Cię technik obróbki zdjęć, ale także inspiracja do tworzenia własnych, unikalnych obrazów. Po ukończeniu szkolenia będziesz miał solidne podstawy, które pozwolą Ci kontynuować rozwijanie swoich umiejętności i stylu.

Szkolenie indywidualne 1:1

do cen1.jpg

CENA: 2500zł

do cen1.jpg

CZAS TRWANIA:
8H

Szkolenie indywidualne 1:1 to intensywny kurs, który oferuje bezpośrednią interakcje ze mną. To doskonała okazja do zadawania pytań oraz do otrzymywania bezpośredniego feedbacku na swoje prace.

* Spotykamy się stacjonarnie u mnie w Świeciu nad Osą. Możliwy dojazd pociągiem do Jabłonowa Pomorskiego z którego zapewniam Ci dojazd do Świecia.

* Omówienie pracy kursanta (portfolio).
* Co musisz ze sobą zabrać?
Laptopa z wgranym programem Adobe Photoshop, notatnik żeby zapisać wszystkie przydatne dla Ciebie informacje oraz dobry humor :)

* Szkolenie rozpoczynamy sesją zdjęciową. Wybieram dwie piękne lokalizacje do naszej sesji, a także robimy kilka ujęć studyjnych. Podczas trwania szkolenia porozmawiamy o doborze idealnego pleneru, wyborze sukien a także różnych rekwizytów potrzebnych do wykonania sesji zdjęciowej. Poznasz moje ustawienia modela i wykorzystanie światła. Po sesji razem robimy selekcję zdjęć i wybieramy trzy najlepsze do przeróbki.
* Krok po kroku przedstawię Ci moją edycję zdjęć omawiając każdą czynność jaką wykonuję (2 zdjęcia z sesji plenerowej + 1 zdjęcie z sesji studyjnej)
* Omawiamy marketing. Dowiesz się jak prowadzić social media.

W ramach szkolenia otrzymujesz:
* autor
skie nakładki oraz akcje 
* miesięczne wsparcie poszkoleniowe
* dyplom potwierdzający ukończenie warsztatów bajkowej fotografii plenerowej, a także edycji zdjęć w programie Adobe Photoshop

Szkolenie z postprodukcji
Skype lub stacjonarnie

do cen1.jpg

CENA: 550zł

do cen1.jpg

CZAS TRWANIA:
do 3h

Szkolenie online to wygodna opcja dla osób, które wolą uczyć się we własnym tempie i w dogodnym dla siebie czasie, co pozwala na dostosowanie nauki do własnego harmonogramu. Szkolenie jak i materiały szkoleniowe są bogate w informacje i porady, które pomogą Ci opanować techniki bajkowej obróbki zdjęć.
 

To spotkanie jest skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Photoshopem, jak również dla tych, którzy już mają pewne doświadczenie z tym programem, ale chcą poszerzyć swoje umiejętności i poznać moje unikalne techniki postprodukcji. 

 

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem Photoshopa, to spotkanie pomoże Ci zrozumieć podstawy programu i nauczyć się jego podstawowych funkcji. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci zacząć samodzielnie edytować swoje zdjęcia. 

 

Jeśli już znasz Photoshopa, ale chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, to spotkanie pozwoli Ci zagłębić się w moje techniki postprodukcji. Dowiesz się, jak wykorzystuję różne narzędzia i funkcje Photoshopa, aby tworzyć swoje unikalne obrazy. Nauczysz się nowych technik edycji, które pozwolą Ci dodać do swoich zdjęć nowy wymiar i głębię. 

* omawiamy Twoje portfolio

* pokazuje Ci przeróbkę dwóch kadrów krok po kroku omawiając każdą czynność jaką wykonuję

* w trakcie szkolenia odpowiem na każde Twoje pytanie

* omawiamy interfejs programu, Camera Raw, warstwy, maski, itd.

 

W ramach szkolenia otrzymujesz:

* miesięczne wsparcie z zakresu edycji zdjęć

* po ukończonym szkoleniu otrzymujesz 'Certyfikat ukończenia szkolenia postprodukcji zdjęć w programie Adobe Photoshop'

uc_logo_380x180px.png

Partnerzy:

dreamdekorator.jpg
Zdjecie-_-logo_przezroczyste.png
bottom of page